SATIN II HALOGEN PLUS D


Proponuję Państwu unikatowe rozwiązanie technologiczne łączące w sobie dwa osobne rozwiązania: tablicę adresową i halogen oświetlający okolicę wokół tablicy (schody, ganek, wjazd do garażu, wejście na posesję itp.).

Wszystko w jednej kompaktowej obudowie.

 

JAK TO DZIAŁA?

Po zmroku dzięki czujnikowi zmierzchu kaseton tablicy adresowej zapala się i prezentuje nam podświetlany numer domu i nazwę ulicy. Halogen nie świeci się! W chwili kiedy w pobliżu kasetonu pojawi się osoba/ruch (wchodząca po schodach), uruchomi się halogen umieszczony dyskretnie pod kasetonem i będzie oświetlać okolicę poniżej kasetonu.

W chwili zaniknięcia ruchu halogen wyłącza się automatycznie. Tablica podświetla dalej numer domu, niezależnie od zgaszonego halogenu.

 

WYJĄTKOWY DESIGN

Tablica jest smukłym kasetonem, który łączy w sobie nowoczesną estetykę i praktyczność wystroju domowej elewacji. Tło kasetonu można skomponować z pięciu kolorów: antracyt/grafit (RAL 7016 i 7021), srebrny (9006), czarny (9005), brąz czekoladowy (8017) i ciemny brąz (8019). Boczne ścianki to kolor srebrny (9006), harmonijnie łączący się z srebrną anodą halogenu. Naturalnie, kaseton może być wykonany w jednym kolorze. Halogen zawsze jest w srebrnej anodzie.

 

TECHNOLOGIA

Kaseton łączy w sobie METAL i SZKŁO. ZERO plastiku!!!

Naturalne aluminium powlekane lakierami najwyższej jakości odpornymi na działanie warunków atmosferycznych i UV. Powłoka lakiernicza jest antyelektrostatyczna, pokryta powłoką ochronną CLEAN – UP, dzięki czemu nie zatrzymuje na powierzchni wody i kurzu. W tablicy wykorzystane są wodoodporne przemysłowe źródła światła POWER LED markowego producenta w stopniu ochrony IP68. 4 LATA GWARANCJI na oświetlenie.

Oświetleniem i wykrywaniem ruchu sterują czujniki w technologii tranzystorowej - DUŻA ŻYWOTNOŚĆ PRACY, odporne na warunki atmosferyczne IP65.

 

c

 

PARAMETRY TECHNICZNE TABLICY:

- wymiary 28 x 33 x 3,2 cm (wys.xszer.xgł.)

- moc świetlna LED 1W,

- temperatura barwowa LED 3200K lub 6000K

- napięcie zasilania całej tablicy 230V (na życzenie 12V lub 24V)

- parametry czujnika zmierzchu w instrukcji obsługi

PARAMETRY TECHNICZNE HALOGENU:

- moc świetlna LED w standardzie 5W, opcjonalnie 10W/15W lub 20W (patrz poniżej)

- temperatura barwowa LED 3200K lub 6000K

- halogen w kształcie trójkąta lub kwadratowy, klosz biały mleczny

- kąt padania światła 90 stopni

- zasilanie 12V - czujnik ruchu regulowany od 5 sekund do 8 min., parametry czujnika ruchu w instrukcji obsługi.

UWAGA! Producent zastrzega sobie prawo do zmiany parametrów tablic adresowych, modułów solarnych oraz wprowadzenia innych rozwiązań konstrukcyjnych mających na celu ulepszanie produktu.

 
 

WZORY PRZEMYSŁOWE ZASTRZEŻONE W URZĘDZIE PATENTOWYM RP i EU

PRAWNIE CHRONIONE

 Tablica na zdjęciach w wysokiej jakości:

UWAGA! Producent zastrzega sobie prawo do zmiany parametrów tablic adresowych, modułów solarnych oraz wprowadzenia innych rozwiązań konstrukcyjnych mających na celu ulepszanie produktu.