SATIN II HALOGEN PLUS


Proponuję Państwu unikatowe rozwiązanie technologiczne łączące w sobie dwa osobne rozwiązania: tablicę adresową i halogen oświetlający okolicę wokół tablicy (schody, ganek, wjazd do garażu, wejście na posesję itp.).

Wszystko w jednej kompaktowej obudowie.

 

JAK TO DZIAŁA?

Po zmroku dzięki czujnikowi zmierzchu kaseton tablicy adresowej zapala się i prezentuje nam podświetlany numer domu i nazwę ulicy. Halogen nie świeci się! W chwili kiedy w pobliżu kasetonu pojawi się osoba/ruch (wchodząca po schodach), uruchomi się halogen umieszczony dyskretnie pod kasetonem i będzie oświetlać okolicę poniżej kasetonu.

W chwili zaniknięcia ruchu halogen wyłącza się automatycznie. Tablica podświetla dalej numer domu, niezależnie od zgaszonego halogenu.

 

WYJĄTKOWY DESIGN

Tablica jest smukłym kasetonem, który łączy w sobie nowoczesną estetykę i praktyczność wystroju domowej elewacji. Tło kasetonu można skomponować z pięciu kolorów: antracyt/grafit (RAL 7016 i 7021), srebrny (9006), czarny (9005), brąz czekoladowy (8017) i ciemny brąz (8019). Boczne ścianki to kolor srebrny (9006), harmonijnie łączący się z srebrną anodą halogenu. Naturalnie, kaseton może być wykonany w jednym kolorze. Halogen zawsze jest w srebrnej anodzie.

 

TECHNOLOGIA

Kaseton łączy w sobie METAL i SZKŁO. ZERO plastiku!!!

Naturalne aluminium powlekane lakierami najwyższej jakości odpornymi na działanie warunków atmosferycznych i UV. Powłoka lakiernicza jest antyelektrostatyczna, pokryta powłoką ochronną CLEAN – UP, dzięki czemu nie zatrzymuje na powierzchni wody i kurzu. W tablicy wykorzystane są wodoodporne przemysłowe źródła światła POWER LED markowego producenta w stopniu ochrony IP68. 4 LATA GWARANCJI na oświetlenie.

Oświetleniem i wykrywaniem ruchu sterują czujniki w technologii tranzystorowej - DUŻA ŻYWOTNOŚĆ PRACY, odporne na warunki atmosferyczne IP65.

 

 

 

 

PARAMETRY TECHNICZNE TABLICY:

- wymiary 25 x 35 x 3,6 cm (wys.xszer.xgł.)

- moc świetlna LED 1W,

- temperatura barwowa LED 3200K lub 6000K

- napięcie zasilania całej tablicy 230V (na życzenie 12V lub 24V)

- parametry czujnika zmierzchu w instrukcji obsługi

PARAMETRY TECHNICZNE HALOGENU:

- moc świetlna LED 5W,

- temperatura barwowa LED 3200K lub 6000K

- halogen w prostokąta, klosz biały mleczny

- kąt regulowany 0-45 stopni - zasilanie 12V

- czujnik ruchu regulowany od 5 sekund do 8 min., parametry czujnika ruchu w instrukcji obsługi.

Tablica montowana do ściany lub każdego innego podłoża.

Tablica jest zawsze wykonywana pod konkretne zamówienie.

UWAGA! Producent zastrzega sobie prawo do zmiany parametrów tablic adresowych, modułów solarnych oraz wprowadzenia innych rozwiązań konstrukcyjnych mających na celu ulepszanie produktu.

 

WZORY PRZEMYSŁOWE ZASTRZEŻONE W URZĘDZIE PATENTOWYM RP i EU

PRAWNIE CHRONIONE

 

 

 
 


Tablica na zdjęciach w wysokiej jakości:

UWAGA! Producent zastrzega sobie prawo do zmiany parametrów tablic adresowych, modułów solarnych oraz wprowadzenia innych rozwiązań konstrukcyjnych mających na celu ulepszanie produktu.